Nevras Plus Villa

5+1 şeklinde özel dizayn, özel müstakil havuzlu, özel otoparklı, panoramik Sapanca Gölü ve muhteşem orman manzaralı 1.000 m² bahçe içerisinde 330 m² ultra lüks villalarımızda estetik ve konforun ayrıcalıklarıyla dolu olarak Sapanca'da villa konaklama hizmeti vermekteyiz.
Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Kapasite

10 Kişi

Büyüklük

330 m²

Yatak Odası

5 Adet

Banyo

4 Adet

Villalar Kalabalık Aileler İçin Uygun Mu?

Sapanca'daki villalarımız, geniş bahçeleri ve odalarıyla özellikle kalabalık aileler için mükemmel bir seçenektir. Villalarımızda çocuklu aileler için oyun alanı da düşünülmüştür. Villalarımız huzurlu bir ortam sunarken aynı zamanda konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Nevras Plus Villa Fotoğrafları

Villa Temizliği ve Bakımı Yapılıyor mu?

Villalarımızın temizliği ve bakımı düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Konuklarımızın konforu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.

Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Nevras Plus Villalarında Konaklama

Nevras Resort Plus Villa 5+1 konsept villalarında kendine ait havuzu, otoparkı, bahçesi ve şöminesi bulunan, Sapanca Gölü'nün manzarasına oldukça hakim bir şekilde tasarlanan ve ayrıca, ortak alanlarımızda çocuk parkı, yetişkin spor alanı, seyir terası ve mescit gibi olanakları bulunan yeni nesil bir villalardır. Nevras Plus villalarının bahçelerinde ailece barbekü yapabileceğiniz bir çok seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Yorumlar

Mutlu Misafirlerimiz