Lake View 3+1 Villa

Nevras Resort 'un yepyeni projesi olan Lake View Villaları, 3+1 şeklinde özel dizayn edilmiş, özel müstakil havuzlu, jakuzili ve panoramik Sapanca Gölü manzaralı olarak misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tatilinizi doya doya geçirebilmeniz için tasarlanmıştır.

300 m² bahçe içerisinde, 151 m² olan modern ve lüks villalarımızda estetik ve konforun ayrıcalıklarıyla dolu Sapanca villa deneyimini tadacaksınız.

Lake View konsepti villalarımızda akıllı ev sistemi bulunmaktadır. Girişte bulunan tablet sistemi ile ısıtma ve soğutma sistemlerini kontrol edebilir, güvenlik kameralarını izleyebilir ve kolayca resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kapasite

5 Kişi

Büyüklük

151 m²

Yatak Odası

3 Adet

Banyo

3 Adet

Lake View 3+1 Villa Fotoğrafları

Lake View Villalarında Konaklama

Nevras Resort Lake View 3+1 konsept villalarında kendine ait havuzu, otoparkı, bahçesi ve şöminesi bulunan, Sapanca Gölü'nün manzarasına oldukça hakim bir şekilde tasarlanan ve ayrıca, ortak alanlarımızda çocuk parkı, yetişkin spor alanı, seyir terası ve mescit gibi olanakları bulunan yeni nesil bir villalardır. Lake View villalarının bahçelerinde ailece barbekü yapabileceğiniz bir çok seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Yorumlar

Mutlu Misafirlerimiz