Lake View 3+1 Villa Features

Nevras Resort 'un yepyeni projesi olan Lake View Villaları, 3+1 şeklinde özel dizayn edilmiş, özel müstakil havuzlu, jakuzili ve panoramik Sapanca Gölü manzaralı olarak misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tatilinizi doya doya geçirebilmeniz için tasarlanmıştır.

300 m² bahçe içerisinde, 151 m² olan modern ve lüks villalarımızda estetik ve konforun ayrıcalıklarıyla dolu Sapanca villa deneyimini tadacaksınız.

Lake View konsepti villalarımızda akıllı ev sistemi bulunmaktadır. Girişte bulunan tablet sistemi ile ısıtma ve soğutma sistemlerini kontrol edebilir, güvenlik kameralarını izleyebilir ve kolayca resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Capacity

5 people

Size

151 m²

Bedroom

3

Bath

3

Lake View 3+1 Villa Photos

Accommodation in Lake View Villas

Nevras Resort Lake View 3+1 concept villas have their own pool, car park, garden and fireplace, and are designed in a way that dominates the view of Sapanca Lake. In addition, they are new generation villas with facilities such as a playground, adult sports area, viewing terrace and prayer room in our common areas. In the gardens of Lake View villas, you have many options where you can have a family barbecue.

Yorumlar

Our Happy Guests