Nevras Plus Villa

5+1 şeklinde özel dizayn, özel müstakil havuzlu, özel otoparklı, panoramik Sapanca Gölü ve muhteşem orman manzaralı 1.000 m² bahçe içerisinde 330 m² ultra lüks villalarımızda estetik ve konforun ayrıcalıklarıyla dolu olarak Sapanca'da villa konaklama hizmeti vermekteyiz.
Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Capacity

10 people

Size

330 m²

Bedroom

5

Bath

4

Are Villas Suitable for Crowded Families?

Sapanca'daki villalarımız, geniş bahçeleri ve odalarıyla özellikle kalabalık aileler için mükemmel bir seçenektir. Villalarımızda çocuklu aileler için oyun alanı da düşünülmüştür. Villalarımız huzurlu bir ortam sunarken aynı zamanda konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Nevras Plus Villa Photos

Is the Villa Cleaned and Maintained?

Villalarımızın temizliği ve bakımı düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Konuklarımızın konforu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.

Nevras Resort' da 7/24 resepsiyon bulunmaktadır.

Accommodation in Nevras Plus Villas

Nevras Resort Plus Villa 5+1 concept villas have their own pool, car park, garden and fireplace, and have been designed in a way that dominates the view of Sapanca Lake. In addition, they are new generation villas with facilities such as a playground, adult sports area, viewing terrace and prayer room in our common areas. There are also many options for you to have a family barbecue in the gardens of Nevras Plus villas.

Yorumlar

Our Happy Guests